




Колесоотбойник резиновый 610х145х120 центральный
Колесовідбійник гумовий 610х145х120 центральнийм

Гумові паркувальні колесовідбійники в основному використовують для формування паркувального простору автостоянки, на паркувальних комплексах, автозаправній станції або ін. об'єктах, де спостерігається необхідність створення логістики руху транспорту та одночасно виділення чітких меж паркувальних місць. Ці колесовідбійники є допоміжними дорожніми огорожами, які служать для забезпечення пасивної безпеки автомобілів і будов, а також поділу паркувальних місць.
Виготовляються такі колесовідбійники із якісних гумових сумішей. Робляться вони у формі трапеції зі стандартною висотою 12 см, і основою ширина якого становить 14,5 см. Колесовідбійник з обох боків обклеєний спеціальною зносостійкою світловідбиваючою, полімерною стрічкою ТM™ Stamark™ , для додаткового привернення уваги водіїв і кращої помітності при найкращій помітності.
Конструкція колесовідбійника складається з середнього та двох кінцевих елементів. При необхідності довжина може бути збільшена за рахунок додаткових середніх елементів.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Резинопласт |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Резина |
| Цвет | Черный |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 120 мм |
| Вес | 5 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 530 ₴
- Способ упаковки: Мешок, пакет, конверт, скотч, клей
- В наличии
- Код: ц000017744
530 ₴
- +380 (96) 545-69-98Отдел маркетинга, Елизавета
- +380 (67) 632-41-18Руководитель отдела продаж
- Понедельник08:0017:00
- Вторник08:0017:00
- Среда08:0017:00
- Четверг08:0017:00
- Пятница08:0017:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной




