




Колесовідбійник гумовий 610х145х120 центральний
Колесовідбійник гумовий 610х145х120 центральнийм

Гумові паркувальні колесовідбійники в основному використовують для формування паркувального простору автостоянки, на паркувальних комплексах, автозаправній станції або ін. об'єктах, де спостерігається необхідність створення логістики руху транспорту та одночасно виділення чітких меж паркувальних місць. Ці колесовідбійники є допоміжними дорожніми огорожами, які служать для забезпечення пасивної безпеки автомобілів і будов, а також поділу паркувальних місць.
Виготовляються такі колесовідбійники із якісних гумових сумішей. Робляться вони у формі трапеції зі стандартною висотою 12 см, і основою ширина якого становить 14,5 см. Колесовідбійник з обох боків обклеєний спеціальною зносостійкою світловідбиваючою, полімерною стрічкою ТM™ Stamark™ , для додаткового привернення уваги водіїв і кращої помітності при найкращій помітності.
Конструкція колесовідбійника складається з середнього та двох кінцевих елементів. При необхідності довжина може бути збільшена за рахунок додаткових середніх елементів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Резинопласт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 530 ₴
- Спосіб упаковки: Мішок, пакет, конверт, скотч, клей
- В наявності
- Код: ц000017744
530 ₴
- +380 (96) 545-69-98Відділ маркетингу, Єлизавета
- +380 (67) 632-41-18Керівник відділу продажу
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




