Відгуки про компанію ТОВ «Резинопласт». Завод ГТВ. Гумотехнічні вироби, металообробка
- Борблик В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрей Т.
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук. Будемо раді бачити Вас знову у нашому інтернет-магазині.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaБогдан С.
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук, Ви допомогаєте нам стати краще!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег В.
всё хорошо
- Коментар продавця
Дякую за Ваш відгук. Будемо раді бачити Вас знову.
- Коментар продавця
- Вячеслав С.
Давно пользуюсь услугами продавца Резинопласт. Ни разу не подвели. Всегда качественное обслуживание. Особенно хороша Лена!
- Коментар продавця
Дуже вдячні за Ваш відгук, Ви допомогаєте нам стати краще. З Вами приємно було працювати. Будемо раді бачити Вас знову.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЗлотовецький В.
Відмінно
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук. Будемо раді бачити Вас знову у нашому інтернет-магазині.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВолодимир К.
не відправляють товар ні через пром-оплату,ні наложним платежем.
Хочуть тільки передоплату.
не рекомендую- Коментар продавця
Клієнт оформив замовлення на сайті, поспілкувався з менеджером, та підтвердив замовлення на 2 шини. Товар є в наявності. Менеджер сповістила клієнта що ми працюємо по 100% предоплаті. Ми є заводом-виробником, а тому формуємо рахунок на кожне замовлення (оплата за реквізитами). Це один із надійних способів оплати, де при внесені розрахункового рахунку, підтягуються реквізити нашого підприємства. Де можна перевірити інформацію, що ми дійсно юридична особа. Ми не можемо оформити замовлення по пром-оплаті, адже у нас не підключена така функція, так як ми не маємо касового апарату. Післяоплатою ми можемо відправити в окремих випадках коли впевнені, що клієнт забере товар. Зазвичай це постійні клієнти. Післяоплатою намагаємося не відправляти товар, тому що було багато випадків, коли клієнт не приходить за товаром на пошту і нам потрібно платити в дві сторони за посилку, а товар у нас різний є легкий по вазі, а є важкий. Зараз завод працює не в повному обсязі, і тому ми не можемо ризикувати відправляючи товар післяоплатою. Вибачаємося за незручності, але не згідні з визначенням покупця, що ми Шахраї та що товару не було в наявності. Ми працюємо чесно і не перший рік. Були випадки коли товар не підходив клієнтові, (наприклад замовили шину для самокату, а вона не підійшла за розмірами) ми повертали кошти клієнтові, а він повертав нам товар. Важаємо відгук не обгрунтованим та незгодні з ним.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВалерий Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук. Ви допомогаєте нам стати краще!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaElena K.
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук! Ви допомогаєте нам стати краще!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСаша Ш.
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Раді, що Ви стали клієнтом ТОВ "Резинопласт". Так як ми являємося заводом-виробником гумотехнічних виробів, ми використовуємо самий надійний спосіб оплати за реквізитами підприємства, виставляючи Вам рахунок. Ми з радістю би відправили товар швидше, якби Ви уважно вели реквізити, які Вам були надіслані. Час відправлення став більшим саме за процесу повернення банком коштів на правильні реквізити підприємства. Це ще раз підкреслює те, що це являється найнадійніший спосіб оплати. Адже якщо би Ви помилково здійснили оплату на банковську карту, а не на рахунок підприємства, то процес повернення коштів був значно більшим, або неможливим.
- Коментар продавця

