Відгуки про компанію ТОВ «Резинопласт». Завод ГТВ. Гумотехнічні вироби, металообробка
- Александр Д.
- Максим П.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваше звернення до нашого магазину. З Вами приємно працювати! Будемо раді бачити вас знову.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТарас К.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Чекаємо на повторне звернення!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Я.
Якістю товару задоволений на всі 100%, насторожувала умова повної передоплати, але продавець чесний, все відправив вчасно. Рекомендую!
- Коментар продавця
Дуже вдячні за Ваше замовлення та залишений відгук. З Вами приємно працювати, чекаємо на повторне звернення. Гарного Вам дня та довгого експлуатаційного періоду товару.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМихайло Л.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваш відгук.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДенис М.
Очень оперативно, ночью нашел и разместил заказ, с самого утра звонок, подтверждение заказа, оплата, и уже после обеда товар отправлен. Следующим утром забираю его, при этом меня компания проинформировала что товар уже на складе готов к выдаче. Сами колесоотбойники отличные, со светоотражателями, в гараж стали отлично. Качество мне понравилось. Спасибо большое.
- Коментар продавця
Дуже вдячні за Ваше замовлення та залишений відгук. З Вами приємно працювати, чекаємо на повторне звернення. Гарного Вам дня та довгого експлуатаційного періоду товару.
- Коментар продавця
- Роман Г.
Якість обслуговування на відмінно
- Коментар продавця
Дякуємо за ваше замовлення! З Вами дуже приємно працювати, чекаємо на повторні візити. Гарного дня і довгої експлуатації товару!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕдуард К.
- Едуард
Очень доволен работой менеджера и персонала. Заказ получал уже вечером, так как приехал из другого города. Несмотря на то, что рабочий день закончился, меня приняли и оформили мой заказ. Покупкой также остался доволен.
- Коментар продавця
Благодарим за покупку. Будем рады видеть Вас снова в нашем магазине, у нас широкий выбор ассортимента! Пускай приобретенный товар принесёт Вам много пользы.
- Едуард
- Покупатель
Єдине що здивувало це те що працюють тільки по передоплаті.
- Коментар продавця
Благодарим за Вашу покупку! Будем рады повторному сотрудничеству.
- Коментар продавця

